Адвокат по ДТП

Більшість ДТП відбуваються через нашу неуважність, самовпевненість. Буває й так, що обвинувачують водія, який дотримувався ПДР. У будь якому випадку, справедливо зазначити, що зазвичай водії не мають на меті створити дорожню аварію, завдати комусь шкоди. Тобто ДТП – ненавмисне правопорушення. Тому в таких справах кваліфікована правова допомога адвоката по ДТП, де ціна – до 10 років позбавлення волі, для підозрюваного, обвинуваченого є особливо необхідною.

Адвокат по ДТП Богдан Глядик – визнаний спеціаліст, який веде кримінальні справи по ДТП (ст. 286 КК). За більше як 10 років безперервної практики, адвокат максимально вивчив особливості розслідування справ по ДТП.

Уклавши договір з адвокатом (навіть усний), ви одразу потрапляєте під надійний правовий захист. Адвокат у кримінальних справах виїжджає на місце ДТП, самостійно збирає докази, контролює досудове розслідування, разом з вами бере участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, відтворення обстановки, допит, обрання  запобіжного заходу, проведення експертиз тощо), здійснює захист в суді.

Уся робота адвоката Богдана Глядика спрямована на отримання максимально позитивного результату для довірителя- виправдовувальний вирок. Обирайте надійний правовий захист.
Телефонуйте: 067 157-24-14. Наш проект АвтоЮрист: glyadyk.com.ua