Цивільний процес

Найпоширенішими у суспільстві є саме цивільні відносини, при яких декілька сторін взаємодіють між собою. Широта відносин, які регулює цивільний закон важко повно описати. Саме тому, справедливо буде відзначити, що й правова допомога у цих відносинах є найпоширенішою.

Зважаючи на судовий ухил нашої адвокатської команди, ми надаємо правову допомогу по справах, які власне мають перспективу вирішуватися у судовому порядку. Ми проконсультуємо з питань перспектив конкретної справи в суді, складемо необхідні процесуальні документи (позовні заява, клопотання, адвокатський запит, інші заяви), а також кваліфіковано надамо правову допомогу безпосередньо в суді. Однак, буде справедливо відзначити, що ми не завжди налаштовані виключно на судовий конфлікт. Ми переконані, що багато суперечок можна вирішити у досудовому порядку, а тому обов’язково першочергово розглядаємо саме такі можливості вирішення суперечки.

Наша практика охоплює сімейні справи (розлучення та поділ майна, укладення шлюбних договорів тощо), трудові відносини (поновлення на роботі, стягнення заробітньої плати), стягнення майнової та моральної шкоди. Сумарно юристи нашої команди стягнули (або ж заощадили) для наших клієнтів матеріальної та моральної шкоди на суму понад 16 млн. грн.

Тел.: 067 157-24-14, 099 538-60-47, 093 602-83-47